Бест кредит умови позики, вхід в кабінет, відгуки

Мікрофінансова організація Bestcredit

BestCredit – фінансова організація, яка відзначається швидкістю прийняття рішень про видачу кредитів через інтернет по всій Україні: протягом 10 секунд після схвалення заявки на кредит, гроші на карту банку надходять миттєво.

BestCredit робить послуги з кредитування більш доступними, оскільки сервіс працює в будь-який час доби, у вихідні та святкові дні. Клієнти користуються послугами МФО на всій території України. Взяти кредит онлайн на карту можна 365 днів у рік, при мінімальній наявності необхідних документів: тільки паспорт та ІПН.

Отримання кредиту

Компанія лояльно ставиться до своїх клієнтів, тому скористатися її послугами може практично кожен. Позичальник повинен відповідати наступним вимогам, встановленим BestCredit:

  • бути громадянином України;
  • мати цивільну дієздатність та правоздатність;
  • досягти 18 років та не бути старше 65 років;
  • мати постійну реєстрацію місця проживання на території України;
  • мати відкритий на власне ім’я банківський рахунок у будь-якому банку України;
  • діяти від власного імені, для задоволення власних потреб, та не діяти на користь третьої особи і не отримувати позику в якості представника третьої особи;
  • не перебувати в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння та не перебувати під дією токсичних чи психотропних препаратів.

БестКредит видає позики від 1000 до 10000 гривень на термін від 61 до 90 днів.
Максимальна сума для першого кредиту становить 1200 грн.
Відсоткова ставка становить 1,9% в день.

*На відміну від кредитів, які видаються банками, МФО БестКредіт не вимагає довідки про доходи, застави і поручителів.

Заповнення заявки на отримання кредиту

Отримати кредитні кошти в компанії Best-Credit можна виключно через інтернет, тобто гроші можна отримати тільки на карту. Заповнивши онлайн заявку, слід очікувати рішення за лічені секунди, що робить отримання кредиту значно зручно.

Оформлення позики в БестКредіт розпочинається з відвідування головної сторінки на офіційному сайті компанії. Обравши термін на який ви хотіли б отримати гроші в борг, і яка сума вам необхідна, потрібно заповнити реєстраційну форму, в якій потрібно вказати свої контакти і пароль для входу в особистий кабінет.

Далі необхідно послідовно заповнити всі форми, які вказані на сайті. Після цього слід прикріпити банківську карту. Для цього вкажіть повну інформацію про неї: номер, термін дії та код CVV. Далі система заблокує на вашому рахунку невелику суму, найчастіше вона не перевищує одну гривню. У спеціальному вікні вкажіть цю суму, після чого вона повернеться на ваш рахунок. Ваша картка буде закріплена за анкетою, на неї надійдуть кредитні кошти.

Останній крок – це дзвінок оператора для уточнення інформації по заповненній анкеті, після чого буде прийнято рішення.

Прокоди в Bestcredit

В Best-Credit діє програма лояльності для постійних клієнтів. Також організація постійно надає промокоди на знижку на отримання кредиту. Для того щоб скористатися промокодом, досить натиснути на кредитному калькуляторі «У мене є промокод». Після цього з’явиться поле для вказівки комбінації.

Програма лояльності передбачає нарахування бонусів для кожного позичальника, який вчасно розрахувався з кредитом. Один бонус прирівнюється до однієї гривні, існує два типи нарахувань – планові та фактичні. Кількість бонусів залежить від того, скільки ви платите за користування кредитними коштами. Їх можна використовувати на погашення відсотків за позикою або самої позики.

Контакти служби підтримки клієнтів БестКредит

Гаряча лінія – 067-209-36-17
Адреса електронної пошти: bestcredit2017@gmail.com
Головний офіс: Україна, 03061, місто Київ, вулиця Героїв Севастополя, будинок 48

Коментарі (0)Написати коментар

Хочете отримувати найкращі кредити під найнижчі відсотки?
Новини Єврокредиту у вас на пошті
<#?=kredittime();?>