Credit365 вхід в особистий кабінет, відгуки і умови

CREDIT365 умови позики

Credit365 – сучасний сервіс з мікрокредитування, який відомий своєю оперативністю та професіоналізмом з 2013 року. Саме завдяки позитивним відгукам клієнтів компанія завоювала довіру на ринку фінансових послуг. Якщо вам потрібен терміновий кредит і ви розглядаєте Credit365 як потенційного кредитодавця, варто звернути увагу на особливості отримання кредиту в Кредит 365.

Чому варто обрати саме Credit365

Головною метою діяльності організації Кредит365 є створення умов, за яких кредитування стає по-справжньому зручним і простим. Завдяки дотримання наступних принципів кредитування, Кредит365 користується великою популярністю серед населення України:

 • Гнучкість – кредитна ставка в Кредит365 становить від 0,7% на день.
 • Лояльність – для постійних клієнтів діють спеціальні програми лояльності.
 • Оперативність – клієнт отримує гроші на картку через 15 хвилин після заповнення заявки.
 • Чесність – комісія сервісу розраховується після вибору терміну та суми кредиту. Ви сплачуєте ту суму, яку бачите на екрані. Без прихованих переплат і комісій.
 • Простота – отримати кредит можна не виходячи з дому чи з офісу, достатньо мати доступ до інтернету. Оберіть суму і термін кредитування, заповніть заявку і отримайте гроші на карту.
 • Зручність – компанія працює 7 днів на тиждень, без обідньої перерви, у святкові дні. Кредит можливо отримати з будь-якої точки України, де б ви не знаходилися.
 • Конфіденційність – компанія Кредит365 використовує тільки захищене з’єднання. Захист даних та платіжних операцій гарантовано SSL сертифікатом від COMODO.

Умови отримання термінового кредиту в Credit365

Кредитування відбувається в режимі онлайн за лічені хвилини, оскільки заявнику не потрібно звертатись в офіс компанії Credit365 або у відділення банку.

Нові клієнти Кредит365 мають можливість отримати кредит на таких умовах:

 • сума від 500 до 5000 гривень;
 • проста форма реєстрації;
 • 30% знижка на комісію;
 • не вимагається завантаження документів;
 • мінімальний термін кредиту – 7 днів, максимальний – 30 днів;
 • можливість продовження кредиту (необмежену кількість разів), без нарахування додаткових комісій, штрафів та відміток в кредитній історії.

Для постійних клієнтів Credit365 діють наступні умови:

 • сума від 500 до 20000 гривень, відсоткові ставки знижуються залежно від суми позики, наприклад:
  • на кредити від 10 050 грн до 13 000 грн – від 0,95% в день
  • на кредити від 13 050 грн до 15 000 грн – від 0,84% в день
  • на кредити від 15 050 грн до 20 000 грн – від 0,74% в день
 • за кожен погашений кредит нараховуються бонуси, які можна використовувати для оплати наступного кредиту.

Основними вимогами для оформлення заявки на отримання кредиту є:

 • вік від 18 до 75 років
 • наявність паспорта громадянина України
 • наявність індивідуального податкового номера
 • наявність оформленої банківської карти на власне ім’я

Як взяти кредит онлайн в Credit365

МФО Кредит365 готова надати вам фінансову допомогу в терміновому порядку в режимі онлайн. На сьогоднішній день надання послуг в такому форматі не є новинкою, але для того, щоб отримати кредит онлайн швидко, варто ознайомитись з інформацією щодо процедури оформлення кредиту в Credit365.

Обрання на кредитному калькуляторі суми позики, а також тривалість кредитування. Розмір відсоткової ставки при переміщенні індикатора калькулятора буде змінюватись. Після обрання відповідних умов потрібно натиснути кнопку «Оформити кредит».

Реєстрація особистого кабінету. Особистий кабінет Credit365 відображає особисту інформацію користувача та активні кредити. Щоб створити особистий кабінет вкажіть адресу своєї електронної пошти, номер мобільного телефону та придумайте пароль. Після цього на телефон і електронну пошту надійде повідомлення з кодом перевірки. Введіть їх у відповідні поля, щоб підтвердити свій доступ. Якщо ви вже є користувачем цього сервісу, просто здісніть в Credit365 вхід в особистий кабінет.

Заповнення заявки на кредит та ознайомтеся з правилами надання кредиту. Середній час заповнення заявки – 5 хвилин.

Верифікація банківської картки. Необхідно ввести дані банківської карти заявника: номер, строк дії та CVV (3 останні цифри на звороті карти). Після цього на карті тимчасово буде заблоковано сума до 1 грн.
Це робиться з метою підтвердження, що саме заявник є власником картки і має до неї доступ.

Підписання кредитного договору. Заявнику необхідно уважно ознайомитись з умовами договору та підписати в електронному вигляді шляхом введення спеціального коду, який надійде в смс або на email. Це і буде підтвердження того, що заявник згоден з його умовами.

Отримання коштів на карту
Після розгляду заявки клієнту буде надіслано підтвердження чи відмова. У випадку підтвердження кошти надійдуть на карту через декілька хвилин. Як тільки заявка буде оброблена, Ви отримаєте SMS-повідомлення на номер, вказаний під час реєстрації. Гроші на карту надійдуть через кілька хвилин, після схвалення заявки.

Бонусна програма Credit365

Серед багатьох МФО Credit365 має найбільш лояльні умови для своїх клієнтів.

З метою залучення нових клієнтів та заохочення існуючих, компанія постійно вдосконалює партнерські програми, проводить акції та розіграші, використовує промокоди на різноманітних сайтах.

Наприклад, за кожен вчасно повернений кредит клієнт отримує певні бонуси.
За запрошення друга стати клієнтом Кредит365 також можливо отримати бонуси.

На сайті Credit365 є детальна інформація щодо бонусних програм та новин для постійних користувачів.

Як повернути кредит Credit365

Після підписання договору на надання кредиту у позичальника виникають відповідні зобов’язання щодо його погашення. Зобов’язанням боржника є своєчасне погашення кредиту відповідно до умов договору з метою уникнення нарахування штрафів. Повернути кредит в Кредит365 можливо одним з наступних способів:

 • В онлайн-режимі з банківської карти через інтернет-банкінг, особистий кабінет МФО, сервіс Easy Pay.
 • Через платіжний термінал ПриватБанку, Ibox, Easy Pay.
 • Через касу банку за платіжними реквізитами, вказаними у відповідному розділі в особистому кабінеті.

Коментарі (0)Написати коментар

Хочете отримувати найкращі кредити під найнижчі відсотки?
Новини Єврокредиту у вас на пошті
<#?=kredittime();?>